Trnkový keř

Autor: Aleš Němeček
(1923 Luž - 2001)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu, datace: 1948
Šířka: 30 cm, výška: 25 cm, rámování: 35 x 41 cm

Konec dražby: 08.11.2021 22:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč