141. Krajina

Autor: Theodor Billing
(1849 Källna - 1927 Stockholm, Švédsko)

přisouzeno autorovi, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm, rámování: 57 x 76 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.12.2022 21:38 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč