208. Krajina s výhledem na jezero
Autor: Theodor Billing
(1849 Källna - 1927 Stockholm, Švédsko)
datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1870
Šířka: 67 cm, výška: 45 cm, rámování: 69 x 90 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 22:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč