Rybáři

Autor: Theodor Billing
(1849 Källna - 1927 Stockholm, Švédsko)

signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na dřevě
Šířka: 32,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 42 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.11.2022 20:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč