Motiv z Norlandu

Autor: Theodor Billing
(1849 farnost kostela Källna, Švédsko - 1927 Stockholm, Švédsko)

Signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1870
Šířka: 23,5 cm, výška: 15 cm, rámování: 32 x 39,5 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč