Vánoční přání od rodiny Tajovských

Autor: Václav Tajovský
(1922 Poděbrady - 2001 Jihlava)

volný list, signováno vpravo dole
Technika: litografie
Šířka: 21 cm, výška: 8,5 cm, rámování: 10,5 x 22,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 20.02.2023 21:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč