Fontána na náměstí v Havlíčkově Brodě

Autor: Václav Tajovský
(1922 Poděbrady - 2001 Jihlava)

Signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 73/130, zaskleno a rámováno.
Technika: lept
Šířka: 12 cm, výška: 18 cm, rámování: 32,5 x 27 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč