178. Dům u moře
Autor: Karl Örbo
(1890 - 1958)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 60 x 69 cm
Konec dražby: 13.09.2022 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč