294. Žně
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 26 cm, rámování: 34 x 43 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 21.01.2021 22:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč