K vesnici

Autor: Joseph Kadar
(1936 Maďarsko - 2019)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 100 cm, výška: 53 cm, rámování: 63,5 x 110,5 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč