148. Craigmaskelda from The Loch (Lochilee)
Autor: Allan Ramsay II
(1852 - 1912)
Signováno a datováno vlevo dole a na reversu, rámováno, plátno protrženo
Technika: olej na plátně, datace: 1895
Šířka: 45 cm, výška: 29 cm, rámování: 46 x 62 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.02.2023 20:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč