Krajina

Autor: Daniel Sherrin
(1868 - 1940)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 76 cm, výška: 50 cm, rámování: 72 x 97 cm
Stav: silně poškozený rám

Konec dražby: 06.12.2021 19:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč