49. Rostliny

Autor: Josef Istler
(1919 Praha - 2000 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, číslováno 118/130 vlevo dole. Volný list v paspartě.
Technika: lept, datace: 1995
Šířka: 12 cm, výška: 17 cm, rámování: 29,5 x 21 cm

Konec dražby: 07.03.2022 19:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč