52. Dívka s měsícem

Autor: Josef Istler
(1919 Praha - 2000 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 179/200, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: lept, datace: 1977
Šířka: 22 cm, výška: 32 cm, rámování: 51 x 38 cm

Konec dražby: 14.02.2023 19:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč