249. Koňští handlíři

Autor: Löwall Bertil
(1931 Švédsko)

Signováno vpravo dole, rámováno. Na reversu tužkou napsán název díla "K;pslaende. H;sthandel Marknadsfolk Si;ko". Na rámu jsou oděrky
Technika: olej na plátně
Šířka: 57 cm, výška: 39 cm, rámování: 71 x 54 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 06.04.2022 21:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč