Uvítání

Autor: Mojmír Hušek

signováno vpravo dole, malba poškozena, na reversu autorský název, vývozní razítko
Technika: akryl, materiál: plátno
Šířka: 95 cm, výška: 100 cm, rámování: 103,5 x 98
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.12.2017 18:54

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč