Zimní krajina

Autor: Jens Christian Bennedsen
(1893 - 1967)

Signováno vpravo dole, na reversu datováno vpravo dole, rámováno v ozdobném rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1957
Šířka: 43 cm, výška: 29 cm, rámování: 52 x 66 cm
Stav: poškozený rám

Konec dražby: 06.12.2021 20:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč