Vřesoviště

Autor: Jean Rosengren
(1894 - 1965)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1956
Šířka: 32 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 59 x 51,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 20:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč