Břeh
Autor: Jean Rosengren
(1894 - 1965)
signováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 74 cm, výška: 53 cm, rámování: 71 x 92
Konec dražby: 23.11.2023 21:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč