22. Rybářské domy
Autor: Jean Rosengren
(1894 - 1965)
signováno vpravo dole, protrženo, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 74 cm, rámování: 65 x 89 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 30.05.2022 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč