Příliv
Autor: Jean Rosengren
(1894 - 1965)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1929
Šířka: 29,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 37,5 x 44,5
Konec dražby: 16.11.2023 20:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč