20. Bugatka

Autor: Bedřich Stefan
(1896 Praha - 1982 Praha )

Bronzová plastika o výšce cca 24 cm a délce 58 cm na dřevěném podstavci, signováno na plintě uprostřed, značeno zezadu vlevo Lil-Anýž Praha VII.
Šířka: 30 cm, výška: 30 cm, délka: 60 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:09 SEČ

Zbývá: 8d 9h 37m 27s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč