Výhled na přístav Lübeck XL formát
Autor: Wilhelm Hoffmann
(1897 - 1986)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 81 x 111 cm
Konec dražby: 09.11.2023 20:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 500 Kč