Výhled na přístav Lübeck XL formát

Autor: Wilhelm Hoffmann
(1897 - 1986)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 81 x 111 cm

Konec dražby: 08.08.2022 19:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč