57. Kytice ve džbánu

Autor: Vilma Dysmasová
(1891 Rosice - 1949)

signováno vpravo dole, řezaný blondel rám.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 42 cm, rámování: 54 x 44 cm

Konec dražby: 11.04.2018 19:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč