220. Mladý muzikant
Autor: Alfréd Frankenberger
(1913 Praha - ?)
Signováno vlevo dole, rámováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 49 cm, rámování: 55 x 26 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč