Polibek
Autor: Auguste Rodin
(1840 Paříž - 1917 Meduon, Francie)
Značeno dole, reprodukce podle Rodin
Materiál: bronz
Šířka: 8 cm, výška: 12 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.12.2023 20:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč