204. Portrét Antonína Dvořáka
Autor: Vladimír Pechar
(1931 Příbram - 2020 Spořilov, Praha)
Signováno a datováno vpravo dole a také ve věnování. Paspartováno a zaskleno
Technika: tuš, datace: 1972
Šířka: 17 cm, výška: 25 cm, rámování: 45 x 35,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.02.2022 21:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč