235. Exlibris Zdeněk Krpata
Autor: Vladimír Pechar
(1931 Příbram - 2020 Spořilov, Praha)
Signováno tužkou vpravo dole a monogramem v tisku. Číslováno 10/12 vlevo dole. Na grafice je i název díla. Paspartováno a zaskleno.
Technika: lept
Šířka: 11,5 cm, výška: 14 cm, rámování: 24,5 x 19,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2022 21:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč