240. Domov
Autor: Vladimír Pechar
(1931 Příbram - 2020 Spořilov, Praha)
Signováno vpravo nahoře včetně datování, rámováno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1966
Šířka: 34 cm, výška: 29 cm, rámování: 32 x 37 cm
Konec dražby: 06.12.2021 21:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč