V Jayzz klubu

Autor: Vladimír Pechar
(1931 Příbram - 2020 Spořilov, Praha)

Signováno vlevo nahoře. Paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1960
Šířka: 35 cm, výška: 42 cm, rámování: 62 x 53 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč