453. Konvolut PF

Autor: Vladimír Pechar
(1931 Příbram - 2020 Spořilov, Praha)

Konvolut 4 ks PF, stejné velikosti 21,5 x 15 cm / 15 x 21,5 cm, signováno
Technika: litografie
Rámování: vplné listy
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 23.04.2023 18:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč