Květina ve váze

Autor: Noëlle Delatour

Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 61 cm, rámování: 79 x 63 cm

Konec dražby: 06.12.2021 21:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč