268. Květina ve váze
Autor: Noëlle Delatour
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 61 cm, rámování: 79 x 63 cm
Konec dražby: 06.12.2021 21:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč