Zatiší s květinou

Autor: Armand Drouant
(1898 - 1970)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1947
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 51 x 59 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 100 Kč