248. Portrét ženy II.
Autor: Louis Grünler
(1809)
Plátno fixované na kartónu, signováno a datováno vpravo uprostřed, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 37,5 cm, výška: 42,5 cm, rámování: 48 x 43 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč