Mraky nad jezerem
Autor: August Hans Merkl
(1866 - ?)
Signováno vlevo dole, rámováno, na reversu výstavní štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 41 x 57 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.05.2023 21:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč