Ex libris Josef Votava

Autor: Josef Váchal
(1884 Milavčice - 1969 Studeňany, Radim)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: dřevoryt, datace: 1946
Šířka: 12 cm, výška: 15 cm, rámování: 32 x 24 cm

Konec dražby: 10.05.2022 19:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč