60. Mořský záliv se skalami
Autor: Václav Pichlík
(1910 Písek - 1988)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 51 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 54 x 64,5
Konec dražby: 06.03.2024 20:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč