První tání - L Formát

Autor: Paul Grabwinkler
(1880 - 1946)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 98,5 cm, výška: 70 cm, rámování: pošk. 81 x 110 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 06.12.2021 20:47 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč