190. Květina ve váze
Autor: Ludvík Voneš
(1910 Třebíč - 1978 Brno)
signováno tužkou vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: linoryt
Šířka: 27,5 cm, výška: 41 cm, rámování: 61,5 x 47,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.01.2023 21:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč