Dáma v kavárně

Autor: Ludvík Voneš
(1910 Třebíč - 1978 Brno)

Signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 65 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 22:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč