209. Abstraktní květiny
Autor: Pia Refice
(1918 Lazio, Itálie)
Signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Šířka: 17 cm, výška: 24 cm, rámování: 42 x 34 cm
Konec dražby: 11.07.2022 22:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč