Matka s dítětem

Autor: Marie Stritzková Florianová
(1909 Stará Říše (Jihlava) - 1998 Stará Říše (Jihlava))

Signováno zespodu, keramika
Výška: 22 cm, délka: 14 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 22:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč