119. Přístav s tažnými koňmi - XL Formát

Autor: Piet Leysing
(1885 - 1933 Düsseldorf)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100,5 cm, výška: 80,5 cm, rámování: 100 x 120 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:59 SEČ

Zbývá: 8d 10h 54m 55s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč