119. Přístav s tažnými koňmi - XL Formát
Autor: Piet Leysing
(1885 - 1933 Düsseldorf)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100,5 cm, výška: 80,5 cm, rámování: 100 x 120 cm
Konec dražby: 06.12.2021 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč