Přístav s tažnými koňmi - XL Formát
Autor: Piet Leysing
(1885 - 1933 Düsseldorf)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100,5 cm, výška: 80,5 cm, rámování: 100 x 120 cm
Konec dražby: 16.05.2023 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč