299. Svátek K. - Podzim
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 49,5 x 59,5 cm
Konec dražby: 21.01.2021 22:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč