Portrét čtecího chlapce (syn paní Buchalové?)
Autor: Hana Štroblová
(1930)
Na reversu věnování: ""Vážené paní E. Buchalové v upomínku H. Štroblová". Paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 58 cm, výška: 76 cm, rámování: 85 x 67 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.12.2023 20:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč