166. Břízy

Autor: František Xaver Margold
(1887 Chotěšov (Plzeň-jih) - 1967 Praha)

signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 20 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 35,5 x 31
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.08.2023 21:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč