167. Na kraji lesa
Autor: František Xaver Margold
(1887 Chotěšov (Plzeň-jih) - 1967 Praha)
signováno vlevo dole, zaskleno, zarámováno
Technika: akvarel
Šířka: 20 cm, výška: 25 cm, rámování: 35,5 x 31
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.08.2023 21:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč