Pohled na Pražský hrad

Autor: František Xaver Margold
(1887 Chotěšov (Plzeň-jih) - 1967 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 69 cm, výška: 50 cm, rámování: 57 x 76,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 23.11.2023 20:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč